İL MÜFTÜ YARDIMCIMIZ ŞEVKET KARACA’YA GÜZEL VEDA  21.02.2018

Yedi yıla aşkındır Kırşehir ‘de İl Müftü yardımcısı olarak görev yaparken Konya İli Sarayönü İlçesi'ne İlçe Müftüsü olarak tayini çıkan, daire personelleri, bütün kamu-kurum ve kuruluşları, mülki amirleri ve bütün Kırşehir'liler tarafından çok sevilen Şevket Karaca için yemekli veda programı düzenlendi.
Söz konusu programa Kırşehir Valisi Sayın Necati Şentürk, İl Müftüsü Osman Arslan, Ahi Evran Üniversitesi Rektör Yardımcısı Prof. Dr. Ahmet Gökbel, Kırşehir Belediye Başkanı Vekili Emre Şahinci,Valilik Basın Müdürü Osman Demir, Diyanet Sen İl Başkanı Mehmet Öztürk kamu kurumlarının daire amirleri ve müftülük personelinden yoğun katılım oldu.
Programda;
İl Müftüsü Osman Arslan “çalıştığım sürece son derece adaletli, ileri seviyede idareci ve herkesle uyumlu, işine müthiş hakim birisi olarak gördüğüm il müftü yardımcımıza yeni görev yerinde başarılar dilerim” dedi.
Kırşehir Valisi Necati Şentürk "uzun süredir Kırşehir ‘de görev yapmasına rağmen ne halk arasında, ne kurumlar arasında ne de personelleri arasında İl Müftü Yardımcımız Şevket Karaca hakkında en ufak bir olumsuzluğun kendisine ulaşmadığını, kendisinin bütün kesimlerce çok sevildiğini, işini ileri seviyede güzel yaptığını, mevzuata, işine, alanına çok hakim olduğunu, etkili vaaz etme kabiliyetinin olduğunu, ailece kendilerini tanıdığını ve çok çok hanımefendi olan eşine de teşekkür ve selamlarını ilettiğini, Kırşehir’e yıllarca anılacak hizmetlerde bulunduğunu, çok iyi intibalarla anılacağını ve mülki amir olarak gönlünün Kırşehir'den ayrılmasını istemediğini ancak rotasyona tabi olduğu için bir şey de yapılamadığını, kendisine gösterilen büyük sevginin, bıraktığı güzel izlerin, intibanın da bir kişi için çok önemli şeyler olduğunu, bundan da mutlu olması gerektiğini ifade ederek hakkını helal et” dedi ve akabinde hediye verdi.
Son olarak İl Müftü yardımcımız Şevket Karaca’da başta Sayın Valiye, İl Müftüsü’ne, Sendika Başkanı Mehmet Öztürk’e ve bütün katılımcılara gösterdikleri bu yoğun sevgiden ve ilgiden dolayı teşekkür etti,vedalaştı ve helalleşti.    


Okunma :175